26 грудня 2018 р. у Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України проведено засідання Вченої ради – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

26 грудня 2018 р. у Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса Національної академії правових наук України проведено засідання Вченої ради

 
       26-го грудня на засіданні за поданням керівника Відокремленого підрозділу ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» у Харківській області Демидової Л.М. було урочисто врученопочесну грамоту за активну громадську діяльність, вагомий внесок у підготовку наукових кадрів у галузі кримінального права та з нагоди перемоги у конкурсі «Кращий науковий консультант (керівник)» В.Б. Харченко.

На засіданні Вченої ради перед колективом Інституту із звітною доповіддю за підсумками 2018 р. виступив директор Інституту, д.ю.н., проф. Борисов В.І. У своїй доповіді він звернув увагу на головні досягнення колективу та окреслив питання, які потребують вирішення у наступному році.

Також із звітною доповіддю про роботу профспілкового бюро Інституту виступила голова профбюро, к.ю.н. Дунаєва Т.Є. Членами вченої ради затверджено звітну документацію наукових підрозділів НДІ ВПЗ імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України за 2018 р., а також планову документацію на 2019 р.