Connection between Science and Practice: аспіранти НДІ ВПЗ взяли участь у навчальному курсі “Стандарти досудового розслідування” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Connection between Science and Practice: аспіранти НДІ ВПЗ взяли участь у навчальному курсі "Стандарти досудового розслідування"

На початку жовтня аспірантки НДІ ВПЗ третього року навчання  Павлійчук Кристина і  Тализіна Яна взяли участь у навчальному курсі “Стандарти досудового розслідування”, який було розроблено на базі освітньої програми JustLearn за організаційної та фінансової підтримки Міжнародного фонду “Відродження”. Вказаний курс було розроблено практиками та експертами для слідчих/детективів і прокурорів з метою їх ознайомлення іх кращими практиками ведення досудового розслідування, які базуються на взаємодії та спільному розумінні ролей учасників та завдань досудового розслідування. У межах курсу аспірантки продемонстрували високий рівень теоретичних знань та майстерність їх використання на практиці. 

Аспірантка Павлійчук Кристина виконує практичне завдання

Досвід, отриманий під час спілкування з колегами, стане у нагоді не лише у практичній діяльності наших здобувачок, але й під час виконання ними їх наукових досліджень, які присвячені розробленню актуальних питань кримінального процесу в Україні.

Аспіратка Тализіна Яна

Слухачі курсу