Запрошуємо на “круглий стіл” “Історія запровадження позбавлення волі і сучасні проблеми його виконання” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Запрошуємо на "круглий стіл" "Історія запровадження позбавлення волі і сучасні проблеми його виконання"

Шановні колеги! Чотирнадцятого грудня 2021 р. о 14.00 год. в Інституті в онлайн режимі відбудеться “круглий стіл” на тему «Історія запровадження позбавлення волі і сучасні проблеми його виконання». Захід проводитиметься спільно з ГО «Україна без тортур». 

Для участі у круглому столі необхідно заповнити форму Google: https://bit.ly/3oxEbdP

Приєднатися у зазначений час можна за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/84264390573?pwd=WEtBWXIxTXZ4aFdCM012OUkyZVJSQT09

Запрошуємо Вас взяти участь у “круглому столі” та приєнатися до обговорень! 

Важливо! За результатами “круглого столу” буде виданий збірник матеріалів.

Вимоги до оформлення тез: обсяг – до 4 стор. формату A4; береги – 20 мм; шрифт – Times New Roman; кегель – 14; міжрядковий інтервал – 1,5; посилання по тексту у квадратних дужках [1, c. 23].

Обов’язково зазначається список літератури, який подається відповідно до вимог ДСТУ.

Тези студентів подаються за підписом наукового керівника. Наприкінці тексту необхідно вказати відповідні відомості (науковий ступінь, посада, прізвище, ім’я, по-батькові керівника).

За науковий зміст і виклад матеріалу відповідальні автор. Оргкомітет залишає за собою право відхилення матеріалів, які не відповідають напрямку круглого столу та/або вимогам щодо їх оформлення.

Термін надання тез доповідей та повідомлень: до 25 грудня 2021 р. на ел. адресу conf.crim2016@gmail.com