Майстер-клас для аспірантів, науковців та викладачів вищої школи “Педагогічна компетентність викладача ЗВО як складова забезпечення якості освіти” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Майстер-клас для аспірантів, науковців та викладачів вищої школи "Педагогічна компетентність викладача ЗВО як складова забезпечення якості освіти"
Майстер-клас для аспірантів, науковців та викладачів вищої школи “Педагогічна компетентність викладача ЗВО як складова забезпечення якості освіти”

Центральним пунктом професіогенезу особистості слід вважати феномен компетентності. Експерти країн Європейського Союзу визначають поняття компетентностей як “здатність застосовувати знання й уміння”. За відсутності педагогічної компетентності вчителя або викладача якісний освітній процес неможливий. Головні питання формування педагогічної компетентності будуть розглянуті на майстер-класі, інформацію про який наведено нижче.

 

 

Лектор: Матієнко Тетяна Василівна, кандидатка юридичних наук, доцентка, професорка кафедри криміналістики та психології Одеського державного університету внутрішніх справ

Тема: Педагогічна компетентність викладача ЗВО як складова забезпечення якості освіти

Коли: о 12.00 год. 31 травня 2021 р.

Де: платформа ZOOM (ідентификатор конференції: 858 5012 5130; код доступу: 853204)

Тривалість: до 2х год

Запрошуємо до участі всіх бажаючих!