Інститут продовжує надавати науково-правові висновки на запити фізичних та юридичних осіб – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Інститут продовжує надавати науково-правові висновки на запити фізичних та юридичних осіб
 
Шановні колеги!
 
В Інституті продовжується практика підготовки науково-правових висновків та надання консультацій на замовлення фізичних або юридичних осіб із питань тлумачення та застосування законодавства.
Фахівці нашої установи здійснюють, зокрема, дослідження з кримінального права, кримінального процесу, авторського права та суміжних прав, інших галузей права, а також комплексні дослідження (із правничих та інших наук). Новим вектором аналітико-консультативної діяльності в нашій установі  є антикорупційний напрям,  який охоплює висновки та консультації з питань додержання вимог і обмежень щодо конфлікту інтересів, одержання подарунків, несумісності, декларування майна, перевірки доброчесності під час доборів до органів державної влади.
 
 
Великий досвід та професіоналізм наших науковців є запорукою підготовки якісних висновків у справах будь-якої складності.
 
Якщо Вас або Ваших колег зацікавили наші послуги, звертайтеся до нас за більш детальною консультацією у зручний для Вас спосіб:

– електронною поштою:  officemanager@aprnu.rol.net.ua;

через онлайн-форму, після заповнення якої ми зв’яжемося з Вами найближчим часом: https://forms.gle/zTe88BBZyBYkoM1g6;

Детальніше про ці послуги http://surl.li/cscaq.