Інститут запрошує до участі у психолого-педагогічних читаннях 20 травня 2024 р. – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Інститут запрошує до участі у психолого-педагогічних читаннях 20 травня 2024 р.

Шановні колеги!

Двадцятого травня 2024 року в м. Києві відбудуться присвячені пам’яті доктора педагогічних наук, професора Бориса Олексійовича Федоришина ХІV Всеукраїнські психолого-педагогічні читання «ПРОФЕСІЙНА ОРІЄНТАЦІЯ: СТАН І ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ», співорганізатором яких є НДІ вивчення проблем злочинності імені академіка В.В.Сташиса НАПрН України. 

Захід  актуалізує міждисциплінарний і міжгалузевий дискурс питань особистісного і професійного розвитку, професійної діагностики та консультування, професійної адаптації та дезадаптації суб’єкта діяльності в кризових умовах життєдіяльності, психологічної безпеки особистості та правових засобів захисту особистості від загроз у сфері професійної діяльності.

Запрошуємо фахівців у галузі права, юридичної освіти та усіх бажаючих долучитися до цього науково-практичного заходу. Більш детальна інформація представлена в інформаційному листі заходу.

Інформаційний лист