Як уберегтися від сексуального насильства (під час війни): пам’ятка для населення – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Як уберегтися від сексуального насильства (під час війни): пам'ятка для населення

Із введенням в Україні з 24 лютого 2022 р. воєнного стану у зв’язку з російською агресією життя мільйонів жителів України докорінно змінилося. Головним пріоритетом кожного стало завдання як вижити та захистити себе, своїх близьких і майно. Використовуючи вразливий стан значної кількості людей, маніпулюючи болючими для кожного питаннями, майже одразу знайшлися й ті, для кого воєнний стан – додаткові умови для здійснення злочинної діяльності. У розвиток однієї із рубрик сайту Інституту “Місто вільне від злочинності” науковцями постійно розробляються пам’ятки, в яких наводяться практичні рекомендації громадянам щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних й адміністративних правопорушень, а також уникнення деяких фонових для злочинності явищ у період воєнного стану. Презентуємо першу пам’ятку із вказаної серії: 

Як уберегтися від сексуального насильства (під час війни)

Сподіваємося, що наведені рекомендації стануть у нагоді для широкого кола осіб і сприятимуть боротьбі зі злочинністю навіть у таких складних життєвих умовах, як період воєнного стану.

Новину підготувала: к.ю.н. А. В. Калініна