Цікаве про кримінологію – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Цікаве про кримінологію

 

Нещодавно вийшла друком книга доктора юридичних наук, професора Олексія Литвинова та доктора юридичних наук, професора Юрія Орлова «Нариси з кримінології постмодерну» та зайняла достойне місце на полицях кабінетів нашого Інституту.

 

Книга приваблює своїм оригінальним жанром, що нібито навіяно строками справжньої криниці життєвої мудрості французького філософа Мішеля де Монтеня, але приправленої незвичайними роздумами наших авторів про кримінологічну матерію.

 

Видання складається із своєрідних есе авторів про парадокси протидії злочинності, в яких інтуїтивне пізнання кримінологічного сценарію інформаційного світу, кримінологічної освіти в епоху постмодерну, дискурсивного простору злочинності та цілеспрямований пошук розв’язання багатьох кримінологічних проблем вміло переплавляються на епічну картину нашої з вами дійсності.

 

Автори підкреслюють, що ми ще наполовину мислимо категоріями епохи Просвітництва, але Постмодерн уже на порозі… Тому тим, хто хоче зазирнути у близьке майбутнє, зоря якого вже відчувається буквально у всьому, радимо познайомитися із цією надзвичайною книгою.

 

Вітаємо наших друзів із творчим здобутком та бажаємо їм й надалі втілювати оригінальні ідеї та дивувати юридичний Всесвіт!