Церемонія нагородження працівників Інституту премією ЗОЛОТА БДЖОЛА-2021 – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Церемонія нагородження працівників Інституту премією ЗОЛОТА БДЖОЛА-2021

Двадцять восьмого грудня 2021 р. в урочистій обстановці відбулися збори працівників Інституту. Для відзначення фахівців Інституту, які зробили помітний внесок у його розвиток протягом року, керівництво Інституту організували церемонію нагородження Премією ЗОЛОТА БДЖОЛА-2021.

Нагородження здійснювалися за 14 номінаціями, і відкрили церемонію номінацією КЕРІВНИК НАУКОВОЇ СОТИ. За ефективне управління командою та успішну організацію виконання поточних завдань нагороджено завідувачку відділом дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою Наталію Глинську.

У номінації АМБАСАДОР ІНСТИТУТУ, за представництво Інституту в позитивному світлі, за сприяння підвищенню впізнаваності бренду установи відзначено завідувача Лабораторії дослідження проблем національної безпеки у сфері громадського здоров’я Віталія Пашкова.

За самовіддане служіння науці, за постійний рух вперед та долання заради науки перешкод, кордонів та мовних бар’єрів у номінації  НАУКОВЕЦЬ РОКУ нагороджено вчену, яка пройшла річне закордонне стажування, заради чого екстрено вивчила іноземну мову, а також виграла закордонний грант для реалізації проєкту в Україні – Катерину Новікову.

За найбільш активну та напружену роботу із надання науково-правових висновків на запити центральних органів влади у номінації АНАЛІТИК РОКУ перемогу здобули провідний науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального
та кримінально-виконавчого права Олександр Пащенко та науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою Микола Пашковський.

У номінації ГУРУ ЗАКОНОПРОЄКТІВ за значну активність у роботі з підготовки ініціативних законопроектів  нагороджено завідувача відділу дослідження проблем кримінального та кримінально-виконавчого права Анатолія Степанюка та наукового співробітника цього відділу Олену Гальцову.

Заслужену перемогу за оригінальні підходи у педагогічній діяльності, щоденне вдосконалення власних навичок та знань у номінаціі ВИКЛАДАЧ РОКУ одержала провідний науковий співробітник Лабораторії використання сучасних досягнень науки і техніки у боротьбі зі злочинністю Галина Авдєєва.

За втілення в життя Інституту оригінальних, унікальних ідей та яскравих подій у номінації КРЕАТИВНИЙ МЕНЕДЖЕР нагороджено наукового співробітника відділу кримінологічних досліджень Аліну Калініну. До слова, науковицю також відзначено подякою Президента НАПрН України за участь у конкурсі на краще монографічне видання серед молодих вчених наукових установ Академії.

У номінації АКТИВ РОКУ, за забезпечення фінансових основ функціонування Інституту, перманентне вирішення складних задач та оперативне реагування на буденні виклики перемогу здобулає головний бухгалтер Інституту Наталя Ізотова.

За суттєвий вклад в успішне проходження Інститутом акредитації освітньої програми у номінації НАДБАННЯ ІНСТИТУТУ нагороджено молодшого наукового співробітника відділу кримінологічних досліджень Марину Кисельову

НАУКОВИМ ДЕБЮТОМ РОКУ визнано молодшого наукового співробітника відділу дослідження проблем кримінального та кримінально-виконавчого права Дар’ю Куковинець, а в номінації НАУКОВА СИНЕРГІЯ нагороджено молодшого наукового співробітника відділу дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою Анастасію Барабаш.

За забезпечення комфортної праці в Інституті та значний внесок в успішну акредитацію освітньо-наукової програми у номінації ІНФРАСТРУКТУРНИЙ МЕНЕДЖЕР нагороджені фахівці допоміжних служб Володимир Нагорняк та Світлана Кузнєцова.

Організатори Премії не залишили без уваги й аспірантів Інституту. Так, у номінації НАУКА І ПРАКТИКА за успішне поєдання наукової роботи та практичної й тренерської діяльності, за постійне самовдосконалення відзначено прокурора, тренерку Тренінгового центру прокурорів України, аспірантку ІІІ року навчання Яну Тализіну.

Відзнаку від Конкурсної Комісії із прийому вступних іспитів до аспірантури за найкращий результат під час проходження конкурсу на вступ до аспірантури Інституту нагороджено грамотою аспіранта І року навчання Віталія Федюка

Останню й найголовнішу премію у номінації ГРАН ПРІ за самовіддане служіння справі Інституту, значний внесок у його процвітання, організаційну та координаційну роботу у форматі 24/7 здобула старший науковий співробітник відділу кримінологічних досліджень Сабріє Шрамко.

Усім переможцям вручено дипломи та цінні подарунки!