Фахівець Інституту Катерина Новікова виступила на науковому заході Ягеллонського університету (Польща) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Фахівець Інституту Катерина Новікова виступила на науковому заході Ягеллонського університету (Польща)

Двадцятого травня 2022 р. в Ягеллонському університеті (Краків, Польща) відбувся науковий диспут щодо обговорення проблем, обумовлених розгорнутою Росією війни проти України, і механізмів міжнародно-правового захисту українців від країни-агресора. Захід організовано кафедрою кримінального права університету на чолі з професором Włodzimierz Wróbel.

Основним спікером виступив міжнародний експерт, професор Kai Ambos  (http://surl.li/cajaw). Запрошеним гостем заходу у форматі онлайн із Харкова стала старший науковий співробітник Інституту, к.ю.н. Катерина Новікова, яка минулого року пройшла річне стажування в Ягеллонському університеті. У своєму виступі вона подякувала міжнародним фахівцям та польським колегам за підтримку України, допомогу в пошуці шляхів вирішення нагальних проблем і наголосила на важливості спільних досліджень для запобігання майбутніх загроз. Окрему увагу дослідниця приділила кримінально-правовим проблемам боротьби з воєнними злочинами, а також питанням здійснення експертизи для їх правової оцінки.