Участь науковців Інституту у наукових заходах – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Участь науковців Інституту у наукових заходах
30-31 травня, в Одеському державному університеті внутрішніх справ за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Медіація в судовій, правоохоронній та правозахисній системах». Участь у науковому заході взяла науковий співробітник відділу дослідження проблем криміому державному університеті внутрішніх справ за сприяння Представництва Фонду Ганса Зайделя в Україні відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Медіація в судовій, правоохоронній та правозахисній снального процесу та судоустрою, к.ю.н. Дар’я Клепка.
Протягом двох днів запрошені спікери розглядали питання пов’язані з медіацією в судовій, правоохоронній та правозахисній системах. На завершення заходу всі учасники отримали сертифікати, які засвідчують їх участь у Міжнародній науково-практичній конференції. За матеріалами конференції видано збірник тез, у якому висвітлюються результати наукових досліджень її учасників.