Співробітники Інституту Олег та Катерина Новікови взяли участь в Осінній школі з кримінального права – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Співробітники Інституту Олег та Катерина Новікови взяли участь в Осінній школі з кримінального права

Завершила роботу триденна Осіння школа з кримінального права для викладачів «Європеїзація кримінального права України», в якій взяли участь старші наукові співробітники Інституту Олег та Катерина Новікови. Захід відбувся  8-10 вересня 2021 р. у стінах Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого за підтримки та сприяння OSCE Project Co-ordinator in Ukraine.

Цього року учасниками школи стали представники 14 провідних закладів вищої освіти та наукових установ України. На відкритті заходу з вітальним словом до учасників звернулися  координатор проектів ОБСЄ в Україні посол Генрік ВІЛЛАДСЕН, ректор Університету Анатолій ГЕТЬМАН, радник ректора Університету Василь ТАЦІЙ та голова робочої групи з питань розвитку кримінального права Юрій БАУЛІН. Було наголошено на необхідності об’єднання зусиль провідних фахівців, членів Робочої групи та молодих науковців для розробки нового Кримінального кодексу України. 

Упродовж трьох днів перед слухачами школи виступали вчені кафедри кримінального права № 1 Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого: професор Юрій БАУЛІН, завідувач кафедри Юрій ПОНОМАРЕНКО, доцентка Олена ХАРИТОНОВА, а також професорка кафедри кримінального права та кримінально-правових дисциплін Полтавського юридичного інституту Наталія ГУТОРОВА; викладачі кафедри кримінального та кримінального процесуального права Національного університету «Києво-Могилянська академія»: професор Микола ХАВРОНЮК та доцент Олексій ГОРОХ; викладачі кафедри теорії права та прав людини Українського католицького університету: завідувачка кафедри Світлана ХИЛЮК та професор Вячеслав Навроцький.

Новину підготувала Катерина Новікова