Соціальна і психологічна підтримка аспіранта і докторанта – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Соціальна і психологічна підтримка аспіранта і докторанта

СОЦІАЛЬНА ПІДТРИМКА АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ

Особливості соціальної підтримки аспірантів та докторантів Інституту зумовлені контрактною формою навчання. Головні соціальні гарантії полягають у: 

1.Збереженні трудових книжок аспірантів, які навчаються з відривом від виробництва, та докторантів у старшого інспектора з кадрів протягом всього терміну навчання. Копія трудової книжки в разі потреби видається за поданою заявою.

2.Надання можливості для аспірантів і докторантів проживання у гуртожитку (в тому числі на період сесії для аспірантів заочної форми навчання). 

3.У період з 1 липня до 31 серпня для аспірантів, які навчаються з відривом від виробництва, надаються канікули. 

4.Особи, допущені до складання вступних іспитів в аспірантуру, мають право скористатися за місцем роботи відпусткою для підготовки та складання іспитів надається (з розрахунку 10 календарних днів на кожний іспит). Про допуск до складання іспитів вступнику може надаватися довідка.

Особи, які навчаються без відриву від виробництва в аспірантурі та успішно виконують індивідуальний план підготовки, мають право на додаткову відпустку тривалістю 30 календарних днів та, за їх бажанням, на один вільний від роботи день на тиждень з оплатою його в розмірі 50 відсотків середньої заробітної плати працівника протягом періоду навчання.

 

ПСИХОЛОГІЧНА ПІДТРИМКА АСПІРАНТІВ І ДОКТОРАНТІВ

У разі необхідності отримання психологічної допомоги аспіранти, докторанти та співробітники Інституту можуть звернутися до фахівців соціально-психологічної лабораторії Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого. 

Спеціалісти лабораторії чекають на Вас, якщо:

✓ у Вас виникли труднощі у навчанні;

✓ Вас турбують конфлікти в сім’ї;

✓ виникло і лякає відчуття самотності;

✓ Ви відчуваєте бар’єри в міжособистісних відносинах;

✓ Вас напружують проблеми, пов’язані з адаптацією в нових умовах життя, роботи, навчання;

✓ у Вас виникають тривожні або депресивні стани.

Психологічну допомогу можна отримати на індивідуальних конфіденційних консультаціях психолога, які проводяться за графіком на постійній основі:

– щовівторка з 13.00 до 18.00 год;

– щочетвер з 9.00 до 14.00 год.

Лабораторія працює за адресою:   вул. Пушкінська, 77, кім. 108 (центральний корпус НЮУ ім. Я. Мудрого). 

Контактні телефони: 066 496 98 21; 068 811 84 41; 050 501 55 73; 050 711 22 457.

Адреса для електронного листування: splnlu@ukr.net

Лабораторія у соціальних мережах: 

instagram: @spl_nlu

facebook: Соціально-психологічна лабораторія НЮУ імені Ярослава Мудрого