Пішла із життя професор Тетяна Андріївна Денисова – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Пішла із життя професор Тетяна Андріївна Денисова

Сьомого січня 2021 р. перестало битися серце докторки юридичних наук, професорки Тетяни Андріївни Денисової.

Юридичну науку кримінально-правового циклу неможливо уявити без наукового внеску Тетяни Андріївни. Талановита вчена, яка свого часу акумулювала свій багатий практичний досвід у наукових роботах, знаний фахівець не лише в Україні, а й за її межами. До останнього часу вона тісно співпрацювала з білоруськими, казахськими та польськими науковцями, ділилася знаннями зі студентами-правниками Республік Білорусь і Казахстан.

Тетяна Андріївна помітно відрізнялася добрим щирим серцем, глибиною души, інтелігентністю та гостинністю. Чуйність, професійну підтримку, причетність до долі постійно відчували її колеги, учні та оточуючі.

Для Інституту Тетяна Андріївна була надійним партнером, видатною колегою та дорогим другом! Ця людина була готова порадити та підтримати наукові розвідки наших колег, адже вона мала тісні професійні зв’язки майже з усіма науковими підрозділами нашої установи. І це не дивно, оскільки широта наукових інтересів, глибина знань і безліч ідей простиралися на розробки у галузі кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.

Із глибоким сумом ми сприймаємо втрату… Не стало справжньої Людини, Жінки, Дружини, Подруги, Колеги! Але вона назавжди залишила про себе світлу добру пам’ять на довгі роки.

Колектив Інституту висловлює глибокі співчуття чоловіку Тетяни Андріївни – Денисову Сергію Федоровичу, її рідним, близьким, друзям та колегам.