Підбиття підсумків 2019 року – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Підбиття підсумків 2019 року

26 грудня проведено засідання вченої ради Інституту, під час якого розглядалася низка організаційних питань, що стосуються затвердження звітів про роботу у 2019 році та планової документації на 2020 рік.

Центральним питання засідання став звіт директора Інституту Владислави Батиргареєвої про діяльність на посаді протягом 2019 року. У своїй вступній промові вона наголосила, що колектив у поточному році діяв за принципом: «Не питай, що країна може зробити для тебе, а запитай насамперед, що ти можеш зробити для суспільства?». Саме такий підхід до роботи дозволив досягти вагомих результатів і взяти впевнений курс на збільшення «коефіцієнту корисності» для суспільства та укріплення позицій серед науково-дослідних центрів схожого профілю.

Для досягнення своїх цілей Інститут рухався за такими векторами: успішне проходження Інститутом атестації; модернізація наукової діяльності, координація з органами влади; інформаційний; підготовка наукових кадрів; міжнародна співпраця, імідж Інституту; умови праці та відпочинку; підвищення престижу науки.

Загалом зроблено підсумок, що творчі колективи Інституту успішно виконали поставлені на цей рік завдання та досягли проміжних результатів у роботі над фундаментальними темами дослідження.