Протидія глорифікації збройної агресії рф в Україні: запрошуємо пройти опитування громадян – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Протидія глорифікації збройної агресії рф в Україні: запрошуємо пройти опитування громадян

Шановні громадяни!

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса Національної академії правових наук України за підтримки Національного фонду досліджень України проводить дослідження за темою «Кримінально-правові та кримінологічні засади протидії глорифікації збройної агресії рф в Україні» (реєстр. № 2022.01/0060). Для кращого розуміння сутності явища глорифікації учасників російської агресії проти України та подальшого вироблення  системи заходів з її протидії виникла необхідність у проведенні анонімного опитування громадян.

У зв’язку з цим просимо Вас взяти участь в опитуванні (https://forms.gle/mGvzAWS9apJtiR8g8) та надати відповіді окреслені  запитання. Запевняємо Вас, що опитування є анонімним і має виключно науковий характер, а Ваші відповіді допоможуть якомога краще зрозуміти явище глорифікації збройної агресії рф в Україні та розробити заходи запобігання її негативним наслідкам. 

Заздалегідь дякуємо Вам за допомогу! Все буде Україна!

Довідково: слово «глорифікація» походить від лат. glorificatio, що у перекладі означає прославлення, розхвалення, звеличення; захоплена похвала; спів дифірамбів, славослів’я подій та людей.

Взяти участь в опитуваннях, які проводяться в межах інших наукових досліджень НДІ ВПЗ, Ви можете у вкладці «Опитування громадськості», яка розміщена у рубриці «Діяльність».