Привітання з ювілеєм Василю Яковичу Тацію – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Привітання з ювілеєм Василю Яковичу Тацію

Колектив Інституту вітає ректора Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого Василя Яковича Тація з 80-річчям від дня народження.

Шановний Василю Яковичу! Ви є визнаним організатором, педагогом, громадським діячем та талановитим фахівцем у галузі теорії держави та права, конституційного права та кримінального права. Результати Вашої праці було втілено в чималій кількості нормативних актів та наукових видань Вашим покликанням стала розбудова правової держави, що вписало Ваше ім’я у літопис правового життя сучасної України.

Ваші таланти та відданість спільній справі були високо оцінені на державному рівні: Ви були удостоєні звання Героя України із врученням ордена Держави, отримали почесне звання «Заслужений діяч науки і техніки України», нагороджені різними орденами, відзнаками, грамотами, преміями.

Дорогий ювіляре! Ми пишаємося тим, що багато років Ви є керівником фундаментальних тем, які розробляються в Інституті, та стали членом спеціалізованої вченої ради нашої установи. Ми надихаємося Вашим кропітким трудом, шануємо притаманні Вам відданість справі, інтелігентність, шляхетність, високе почуття відповідальності, доброзичливість, людяність.

Колектив Інституту бажає Вам здорового довголіття, миру під зоряним небом, родинного тепла й добробуту, а також втілення нових Ваших ідей!