Привітання зі світлими святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем Захисника України! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Привітання зі світлими святами Покрови Пресвятої Богородиці, Днем українського козацтва та Днем Захисника України!

14 жовтня в Україні відзначають одразу три свята – Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва та День Захисника України. Усі вони пов’язані одне з одним і запроваджувалися послідовно. Цього дня вшановують вікові козацькі традиції, мужність та героїзм визволителів рідної землі.

Ми маємо прагнути щоб у пам’яті сьогоднішніх і майбутніх нащадків назавжди збереглися подвиги багатьох поколінь воїнів-захисників, їх безмежна відданість і любов до рідної землі, мужність та героїзм.

Сьогодні ми вшановуємо захисниць та захисників України, які у свій час зробили вибір на користь захисту безпеки та миру. Слова вдячності пожежникам, які приборкують вогонь, нашим лікарям, котрі стоять на захисті нашого здоров’я у часи пандемії, адже вони ризикують своїм життями так само, як і наші герої на фронті.

Бажаємо усім незламної волі, міцного здоров’я, надійного родинного тилу, здійснення мрій, плідної праці на благо народу, задля слави нашої рідної України, душевного спокою й покровительства Пресвятої Богородиці в усіх справах та починаннях!

Від імені колективу директор Владислава Батиргареєва