Привітання зі святом Воскресіння Христового – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Привітання зі святом Воскресіння Христового

Дорогі друзі, колеги, український народе! Від імені колективу інституту щиро вітаю Вас зі світлим християнським святом –Воскресінням Христовим!

У ці дні ми особливо відчуваємо і виримо у торжество життя, перемоги добра над злом, світла над темрявою, а подарована Божим Воскресінням надія надає нам наснаги і сили вистояти у боротьбі із російським агресором. Ми віримо, що диво Воскресіння Христова стане дивом воскресіння наших зруйнованих міст, життя повернеться у ці оселі, у серцях українців царюватиме радість і душевний спокій! Попри важкі часи ми маємо гуртуватися навколо вічних християнських цінностей: доброти, терпимості, милосердя, любові до ближнього.

Прийміть сердечні вітання зі світлим святом та побажання всіх земних гараздів. Віримо в Бога, Збройні Сили України і нас, її народ, як єдине ціле! Нехай притаманний українцям переможний дух надії додасть сил, енергії для добрих і корисних справ, спрямованих на добробут та процвітання рідної України!

 Директор Владислава Батиргареєва