Привітання директора НДІ ВПЗ Владислави Батиргареєвої з Днем науки – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Привітання директора НДІ ВПЗ Владислави Батиргареєвої з Днем науки

Неуки ставляться до науки з презирством,

невчені люди захоплюються нею,

тоді як мудрі люди – вміють користуватися нею. (Ф. Бекон)

Шановні колеги, дорогі друзі! 
 
Від імені колективу Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України вітаю Вас із професійним святом – Днем науки!
 
Це свято запроваджено для  вшанування праці науковців, адже Україна – держава, яка має величезний науковий потенціал, а наші науковці відомі у всьому світі. 
 
В Інституті працюють наукові  співробітники, які щодня кропіткою працею і дослідженнями вносять великий вклад у розвиток наук кримінально-правового циклу, оскільки наша наукова установа є провідною а цій сфері! 
 
Теперішні виклики ставлять перед нами нові завдання, що потребують швидкого реагування на них та їх вирішення. На часі є і зміна підходів до проведення наукових розвідок у галузі права та удосконалення існуючого інструментарію. 
Ми, науковці, маємо зберегти інтелектуальний потенціал країни, об’єднатися заради спільної мети – сильної й розвинутої країни. Наш фронт – наука і ваша праця, дорогі колеги, – важлива! 
 
Нехай усі ідеї переростуть у дослідження й експерименти, нехай вистачає сил і натхнення для наукових розвідок!
 
З повагою
директор НДІ ВПЗ
Владислава Батиргареєва