Працівники НДІ ВПЗ взяли участь у тренінгу «Особливості здійснення моніторингу додержання прав людей старшого віку та осіб з інвалідністю в приватних пансіонатах» (31.10.2023) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Працівники НДІ ВПЗ взяли участь у тренінгу «Особливості здійснення моніторингу додержання прав людей старшого віку та осіб з інвалідністю в приватних пансіонатах» (31.10.2023)

Тридцять першого жовтня 2023 року працівники відділу дослідження проблем кримінально-виконавчого права Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України у межах співпраці з Секретаріатом Уповноваженого ВР з прав людини долучилися до участі в  тренінгу «Особливості здійснення моніторингу додержання прав людей старшого віку та осіб з інвалідністю в приватних пансіонатах». Захід організовано з метою підвищення кваліфікації моніторів Національний превентивний механізм – НПМ  ГО «Україна без тортур» / NGO «Ukraine without torture» спільно з Секретаріатом  Омбудсмана України.