Практика Європейського Суду з прав людини щодо України. Том І – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Практика Європейського Суду з прав людини щодо України. Том І

Скарбниця Інституту поповнилася новим вкрай корисним для юридичної громадськості виданням, на сторінках якого  згруповані рішення Європейського Суду з прав людини, в яких розглядаються випадки порушень Україною як договірною стороною ст. 3 Конвенції. 

Зміст збірника структурований та поділений за категоріями справ: 1) про надмірне застосування сили під час затримання, побиття затриманих осіб працівниками міліції (поліції) з метою отримання визнавальних свідчень, застосування неналежних умов тримання під вартою у відділах міліції (поліції) та ізоляторах тимчасового тримання; 2) про застосування неналежних умов тримання, побиття осіб, ненадання їм медичної допомоги при етапуванні, в «коридорах смерті», слідчих ізоляторах та установах виконання покарань; 3) про неналежне розслідування державою випадків катування або нелюдського чи такого, що принижує гідність, поводження або покарання (процесуальний аспект порушень ст. 3 Конвенції).

Науковцями Інституту взято участь у проекті, що ставить на меті висвітлення практики Європейського Суду з прав людини щодо України. Представлениа збірка рішень у справах про заборону катувань чи нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання (стаття 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод) є першим із серії видань.  

Ознайомитися зі змістом і придбати «Збірник рішень у справах про заборону катувань чи нелюдського або такого, що принижує гідність, поводження чи покарання (стаття 3 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод)»: науково-практичне видання / упорядники : В.С.Батиргареєва, М.О. Соколенко, О.О. Хань можна на сайті Видавництва “Право”.

 

 

 

 

 

Фото зі сторінки Видавництва “Право”