Освітянські студії з Михайлом Шепітьком: про стажування у Вільнюському Університеті Миколаса Ромериса – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Освітянські студії з Михайлом Шепітьком: про стажування у Вільнюському Університеті Миколаса Ромериса

Перша в поточному навчальному році освітянська студія Інституту була присвячена закордонному стажуванню. Спікер заходу – провідний науковий співробітник Інституту, доктор юридичних наук Михайло Шепітько – поділився досвідом проходження стажування в Університеті Миколаса Ромериса (Вільнюс, Литва).

Учений розповів про програму підвищення кваліфікації, окрім того, він розкрив особливості підготовки докторів філософії на очній та заочній формах навчання, висвітлив реалізацію принципу студентоцентризму в політиці європейського вишу, окреслив систему забезпечення академічної доброчесності, а також зазначив про організацію освітнього процесу в умовах карантину. 

До освітянської студії долучичилися не лише аспіранти та фахівці Інституту, а й представники Одеського державного інституту внутрішніх справ. Захід викликав жваве обговорення, особливу увагу було приділено питанням можливості впровадження позитивного досвіду литовського вишу в практику вітчизняних закладів освіти.