Опублікований збірник конференції  “Національна безпека України в умовах інформатизації та глобалізації суспільних процесів” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Опублікований збірник конференції  "Національна безпека України в умовах інформатизації та глобалізації суспільних процесів"

Шановні колеги! Повідомляємо, що опубліковано збірник матеріалів VII міжнародної науково-практичної конференції  “Національна безпека України в умовах інформатизації та глобалізації суспільних процесів”, що відбулася 11 травня 2023 р. у м. Харкові. Видання висвітлює наукову дискусію щодо сучасних проблем кримінально-правового забезпечення національної безпеки України в умовах воєнного стану та в інших кризових ситуаціях. Матеріали форуму також акумулюють наукові судження стосовно правових стандартів Європейського Союзу та особливостей і шляхів їх подальшого впровадження в українське кримінальне законодавство; досвід зарубіжних країн із цих питань; стан і перспективи міждисциплінарних досліджень у сфері правового забезпечення національної безпеки України з проблематики, що пов’язана з кримінальним правом і засобами інших кримінально-правових наук.

Інститут висловлює подяку видавництву “Право”  на чолі з її директором Віктором Прудниковим за видання збірника.

Збірник конференції