Оголошення про проведення міжнародного круглого столу «Кримінально-правові відповіді на виклики воєнного стану в Україні» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Оголошення про проведення міжнародного круглого столу «Кримінально-правові відповіді на виклики воєнного стану в Україні»

Шановні колеги! 

Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, спільно з громадською організацією «Всеукраїнська асоціація кримінального права» та Науково-дослідним інститутом вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, запрошують вас узяти участь у роботі міжнародного круглого столу «Кримінально-правові відповіді на виклики воєнного стану в Україні», який відбудеться 5 травня 2022 р. з 13.00 до 18.00 в онлайн-форматі  на платформі Zoom.

Важливо! Реєстрація доповідачів та учасників круглого столу здійснюється до 12:00 29 квітня за посиланням: https://forms.gle/8tnA8fYYMkcWtK9K7

До 12:00 2 травня усім зареєстрованим доповідачам та учасникам будуть надіслані посилання на Zoom-конференцію, в якій проводитиметься круглий стіл, та його програма.

Інформаційний лист