Запрошуємо до участі в міжнародному круглому столі «Правові питання епідемічної безпеки під час воєнного стану» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Запрошуємо до участі в міжнародному круглому столі «Правові питання епідемічної безпеки під час воєнного стану»
Шановні колеги! 
Запрошуємо Вас узяти участь у роботі міжнародного круглого столу «Правові питання епідемічної безпеки під час воєнного стану», який відбудеться 16 червня 2022 р. в онлайн-форматі  на платформі Zoom.
 
Організатори заходу: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В. В. Сташиса НАПрН України, Науково-дослідний інститут інтелектуальної власності НАПрН України, громадська організація «Асоціація фармацевтичного і медичного права».
 
Важливо! Реєстрація доповідачів та учасників круглого столу здійснюється до 12:00 15 червня за посиланням:  https://forms.gle/n1VsxmYEj4FmnH1n7
 
Усім зареєстрованим доповідачам та учасникам будуть надіслані посилання на Zoom-конференцію, в якій проводитиметься круглий стіл, та його програма.