Оголошення – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Оголошення

Громадська організація
«Всеукраїнська асоціація кримінального права»

04.04.2024

Шановні колеги, запрошуємо Вас до участі у VІІІ Міжнародній науково-практичній конференції “Кримінально-правова охорона безпеки людини, нації, світу: фундаментальність, трансдисциплінарність і ноонауковість убезпечення”, проведення якої заплановано на 17 травня 2024 року. 

На конференції планується: обговорення світоглядних основ правопорядку та кримінального права ІІІ тисячоліття; розгляд актуальних проблем кримінально-правової охорони безпеки людини, української нації і світової спільноти; дискусія щодо фундаментальності і трансдисциплінарності у науковому супроводженні новелізації кримінального законодавства з безпекових питань; ознайомлення з досвідом зарубіжних країн із цієї проблематики.
Запрошуємо для участі в науковому заході провідних вчених України та інших дружніх країн, молодих науковців, суддів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, представників громадськості.
Робочі мови конференції: українська, англійська, польська.

Деталі в інфолисті Розгорнути

10.04.2023
Важливе оголошення! 

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація кримінального права» оголошує Перший Конкурс наукових робіт, присвячений пам’яті професора В. Я. Тація.

На Конкурс подаються  наукові статті, опубліковані у 2020-2023 роках за такими напрямами: політика у сфері боротьби зі злочинністю; актуальні проблеми кримінального права, кримінології, кримінально-виконавчого права; міжнародне кримінальне право, кримінальне та кримінально виконавче право зарубіжних країн.

Для участі у Конкурсі необхідно до 30 травня 2023 р. (включно) заповнити електронну форму за посиланням: https://forms.gle/5Q4G1A1ksCjhN6m48 та відправити роботу на електрону адресу tatsiikonkurs@gmail.com.

Переможці Конкурсу будуть оголошені та нагороджені грамотами й пам’ятними медалями на розширеному засіданні Президії Громадської організації «Всеукраїнська асоціація кримінального права» у жовтні поточного року.

Більш детальна інформація про умови проведення Конкурсу міститься у Положенні.

08.06.2020
Важливе оголошення! 

Громадська організація «Всеукраїнська асоціація кримінального права» оголошує Всеукраїнський конкурс малих грантів для молодих вчених в галузі кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права.  

Конкурс має на меті підтримку талановитої молоді, яка працює на благо розвитку науки у галузі кримінального права, кримінології та кримінально-виконавчого права, удосконалення законодавства, а також практики його застосування.  У Конкурсі  можуть брати участь студенти закладів вищої освіти України за спеціальністю 081 – «Право» та  аспіранти та молоді вчені віком до 35 років, які працюють у науково-дослідних установах та закладах вищої освіти України за спеціальністю 081 – «Право». 

Для участі у конкурсі необхідно до 6 вересня 2020 р. (включно) заповнити електронну форму за посиланням https://goo-gl.su/eJqYYc та відправити наукову роботу на електрону адресу konkursvakp@gmail.com.

Більш детальна інформація про умови проведення Конкурсу міститься у Положенні  

07.10.2019
До уваги! 

У Національній академії внутрішніх справ (м. Київ, Солом’янська площа, 1, акт. зал)           09 жовтня 2019 року о 14.00 год відбудеться засідання Київського міського осередку ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Передбачається заслухати звіт керівника Київського міського осередку академіка НАПрН України, д.ю.н, професора В.І. Шакуна, а також обрати делегатів на Загальні збори ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права», які відбудуться 17 жовтня 2019 р. у      м. Харкові.

До участі у зборах запрошуються всі члени міського осередку та бажаючі вступити до ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права».

Контактні телефони: 0675033240 – Шакун В. І., ел. пошта: crimbureau@ukr.net

0679679480 – Процюк О. В.

Київський міський осередок ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права»

22.08.2018
До уваги! 

Академія Державної пенітенціарної служби та Чернігівський міський осередок ГО «Всеукраїнська Асоціація кримінального права» запрошують Вас взяти участь у міжнародній науково-практичній конференції «Права і свободи людини та їх забезпечення в умовах несвободи», яка відбудеться 1 листопада 2018 року за адресою: м. Чернігів, вул. Гонча, 34.

За результатами конференції планується видати збірник матеріалів конференції.

Інформаційний лист 

30.05.2017

Шановні колеги, долучайтеся до голосування!

До участі у конкурсі до Ради громадського контролю при НАБУ висунуті члени ГО «Всеукраїнська асоціація кримінального права» Григорій Усатий та Олександр Козаченко.

Голосування відбудеться на сайті НАБУ 31 травня з 9:00 до 21:00 години.

https://nabu.gov.ua/novyny/vybory-novogo-skladu-rgk-pry-nabu-56-kandydativ-vid-35-organizaciy-spysok-onovleno