НДІ ВПЗ проводить опитування громадськості з питань порушень недотоканності приватного життя – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

НДІ ВПЗ проводить опитування громадськості з питань порушень недотоканності приватного життя

Шановні громадяни!

 У Науково-дослідному інституті вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України виконується дослідження на тему: «Кримінологічна характеристика та запобігання порушенню недоторканності приватного життя».

Просимо Вас взяти участь в анкетуванні та надати відповіді на вказані питання. Будь ласка, позначте варіант відповіді, який у найбільшій мірі відображає Ваше ставлення до досліджуваної проблеми. 

Анкетування анонімне. Конфіденційність гарантуємо. Ваші відповіді сприятимуть успіху дослідження. Заздалегідь вдячні!

Покликання на анкету: https://docs.google.com/forms/d/1vqKzghI_7yApoDengJ0Rwb8zCPB-rBcKV9tKHhiAMdU/viewform?fbclid=IwAR3R7WPWiceMKVIb2AqS47-E_CALR9MPLWrIeez7SUqRmXElI0RHibXy3jI&edit_requested=true

Довідково.

Приватне життя являє собою життєдіяльність людини в особливій сфері відносин, яка не підлягає контролю з боку держави, суспільних організацій, громадян. Це поведінка особи за межами її роботи, навчання та громадської діяльності, яку вона в силу своєї свободи не бажає робити надбанням інших. Право на приватність є одним із основоположних принципів світових демократій та закріплюється у багатьох міжнародно-правових актах, а також конституціями більшості незалежних демократичних держав, зокрема, і в Україні. Область приватного життя частково збігається із захистом інформації (конфіденційністю).


Взяти участь в опитуваннях, які проводяться в межах інших наукових досліджень НДІ ВПЗ, Ви можете у вкладці “Опитування громадськості”, яка розміщена у рубриці “Діяльність”.