В Інституті в рамках святкування фестивалю науки відбулася церемонія нагородження фахівців, які зробили помітний внесок у його розвиток протягом року – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

В Інституті в рамках святкування фестивалю науки відбулася церемонія нагородження фахівців, які зробили помітний внесок у його розвиток протягом року

Нагородження фахівців Інституту здійснювалося за такими номінаціями:

«Хранитель традицій Інституту», «Науковий керівник року», «Науковець року», «Менеджер року», «Надбання Інституту», «Дебют року».

 

У номінації «Хранитель традицій Інституту» за підтримання репутації нашої установи на офіційному рівні та внесок у забезпечення сталого розвитку Інституту нагороджено Борисова Вячеслава Івановича.

У номінації «Науковий керівник року» відзначено Голіну Володимира Васильовича, під керівництвом якого протягом року у спеціалізованій вченій раді Інституту було захищено 6 кандидатських дисертацій.

У номінації «Науковець року» перемогу здобув Колодяжний Максим Геннадійович за досягнення вагомих результатів у роботі та внесок до наукової скарбниці Інституту двох монографій.

У номінації «Менеджер року» за організацію проведення міжнародних наукових заходів на високому рівні та продуктивну роботу очолюваного структурного підрозділу нагороджено Демидову Людмилу Миколаївну.

 

У номінації «Надбання Інституту» за укріплення іміджу Інституту на міжнародному рівні, внесенні до скарбниці Інституту публікацій та членство у редколегії журналу, що входить до міжнародної наукометричної бази SCOPUS, відзначено Гуторову Наталію Олександрівну.

У номінації «Дебют року» за активну участь у житті Інституту та представництво нашої установи на міжнародному рівні перемогла Клепка Дар’я Ігорівна.

Титульне фото з джерела.