Науковці Інституту – спікери конференції “War in Ukraine, a challenge for legal normality” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Науковці Інституту - спікери конференції "War in Ukraine, a challenge for legal normality"

Дванадцятого травня 2023 року завідувачка відділу дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою Інституту, д.ю.н., ст. наук. співробіт. Наталія Глинська виступила спікером на міжнародній конференції “War in Ukraine, a challenge for legal normality”, присвяченій впливу війни в Укаїні на право, правовий захист та правосуддя. Захід був організований Центром європейських і порівняльно-правових досліджень (CEJEC) та проводився в Університеті Нантер (Nanterre University) (Париж, Франція). 

Доповідь Наталії Глинської на тему “Criminal procedure in time of war” стосувалася проблемних питань кримінального процесу в умовах воєнного стану в Україні. Презентований матеріал викликав жваву дискусію серед присутніх, що підкреслює важливість та актуальність обраного дослідницького напряму. Загалом учасники заслуховували та обговорювали питання щодо функціонування національної судової системи та ЄСПЛ під час війни, правових відносин України та ЄС в контексті російсько-української війни, а також щодо особливостей правової кваліфікації військових злочинів і переслідування за них.