Науковці Інституту отримали перемогу та відзнаку на Конкурсі на Премію імені академіка Миколи Панова – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Науковці Інституту отримали перемогу та відзнаку на Конкурсі на Премію імені академіка Миколи Панова

Шостого жовтня 2023 р. були підбиті підсумки Конкурсу на здобуття Премії імені академіка Миколи Панова, заснованої за ініціативи Національної академії правових наук України, Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого та журналу “Право України”. У змаганні за Премію взяли участь дослідники у галузі кримінального права  із закладів вищої освіти та наукових установ України. Урочисте нагородження відбулося в приміщенні президії Національної академії правових наук України у присутності родини професора Панова.

Важливою та приємною для спільноти Інституту подією стало відзначення на Конкурсі фахівців Інституту. Лауреатом Премії імені академіка Миколи Панова за 2023 рік у  номінації найкраща наукова стаття з питань кримінального права стала робота заступника директора з наукової роботи Інституту, к. ю. н., старшого дослідника Євтєєвої Дарини Петрівни “Criminal Offense or Civil Law Dispute: to the Issue of Assessing Unfair Information Business under the Criminal Legislation of Ukraine” (“Кримінальне правопорушення чи цивільно-правовий спір: до питання про оцінку недобросовісного інформаційного бізнесу за кримінальним законодавством України”). 

Водночас старшого наукового співробітника Інституту, к.ю.н. Катерину Новікову, яка взяла  участь у Конкурсі в номінації “Цикл наукових робіт з проблем кримінального права” із роботами за  проблематикою категорії свободи в кримінальному праві, було відзначено подякою. 

Детальніше про підсумки Конкурсу: http://surl.li/lwsdk. Фото взято із сайту Національної академії правових наук України.