Науковці Інституту взяли участь у зустрічі з керівництвом Харкова – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Науковці Інституту взяли участь у зустрічі з керівництвом Харкова

У День професійного свята юридичної спільноти України науковці Інституту – директор Владислава Батиргареєва, в.о. вченого секретаря Сабріє Шрамко та науковий співробітник Аліна Калініна – разом із керівництвом Національної академії правових наук України на чолі з президентом установи, академіком НАПрН України Олександром Петришиним взяли участь у зустрічі наукової та освітянської спільноти Харкова з керівництвом міста для обговорення нагальних проблем розвитку вищої освіти і науки в нашому місті.

На заході, що відбувся у Північно-східному науковому центрі НАН та МОН України на базі НТК «Інститут монокристалів» НАН України, обговорювалися питання майбутнього розвитку  нашого міста як європейського культурного і наукового центру. Науковці та освітяни заручилися підтримкою в. о. мера Ігоря Терехова щодо ідеї створення в мерії департаменту з питань науки, в діяльності якого зацікавлені й представники нашого Інституту.  

Сьогоднішня зустріч позитивно вплинула на налагодження партнерства між нашим Інститутом, іншими освітніми та науковими установами та мерією міста Харкова.