Науковий співробітник Інституту Микола Пашковський взяв участь у III щорічній науково-практичній конференції «Міжнародне кримінальне право в національних та міжнародних судах», організованій Верховним Судом та Українською асоціацією міжнародного права (17.05.24) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Науковий співробітник Інституту Микола Пашковський взяв участь у III щорічній науково-практичній конференції «Міжнародне кримінальне право в національних та міжнародних судах», організованій Верховним Судом та Українською асоціацією міжнародного права (17.05.24)

Науковий співробітник відділу дослідження проблем кримінального процесу та судоустрою Науково-дослідного інституту вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України, кандидат юридичних наук, доцент Микола ПАШКОВСЬКИЙ взяв участь у III щорічній науково-практичній конференції «Міжнародне кримінальне право в національних та міжнародних судах». Захід організований Верховним Судом спільно з Українською Асоціацією Міжнародного Права, Програмою підтримки ОБСЄ для України та Товариством Червоного Хреста України. Відкрили конференцію зверненням із вітальним словом до учасників голова Верховного Суду Станіслав КРАВЧЕНКО і президентка Української Асоціації Міжнародного Права Ольга БУТКЕВИЧ. 

У межах роботи пленарної сесії «Міжнародно-правові стандарти та практика переслідування за воєнні злочини у національному кримінальному судочинстві» Микола Іванович виступив із доповіддю «Відповідальність командирів, начальників згідно з міжнародним кримінальним правом: виклики для українських судів під час розгляду справ за ст. 438 КК».