“Наукове сафарі”: долучилися до обговорення, як не стати жертвою “хижацьких” видань – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

"Наукове сафарі": долучилися до обговорення, як не стати жертвою "хижацьких" видань

Науковці, аспіранти та члени Комісії з академічної етики Інституту взяли участь в онлайн обговоренні актуальних для професійної діяльності кожного науковця питань, пов’язаних із оприлюдненням результатів наукових досліджень, у межах проєкту “Дослідницька доброчесність: цінності та виклики”. Захід відбувся за ініціативи Групи сприяння академічній доброчесності в Сумському державному університеті і за підтримки Посольства Нідерландів в рамках проєкту «Культура законності» та за інформаційного партнерства: ГО «Інноваційний університет», Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти, Міжнародного фонду досліджень освітньої політики. 

У межах вебінару “Хижацькі” видавництва та конференції: зміст не важливий, тільки плати” спікери Юрій Вовк та Артем Артюхов ознайомили учасників із особливостями діяльності недоброчесних видань, конференцій, стажувань, у тому числі й за кордоном.

Було надано корисні поради для науковців, як вирізнити такі ресурси, охарактеризовано їх основні ознаки, наведено практичні кейси подання та публікації в них матеріалів.

 

З подробицями проєкту можна ознайомитися за посиланням.

Всі учасники заходу отримали відповідні сертифікати про участь.