Наукова скарбниця Інституту поповнилася монографією к.ю.н. Калініної А.В. «Злочинність іноземців та осіб без громадянства в Україні: кримінологічна характеристика і стратегія запобігання» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Наукова скарбниця Інституту поповнилася монографією к.ю.н. Калініної А.В. «Злочинність іноземців та осіб без громадянства в Україні: кримінологічна характеристика і стратегія запобігання»

Побачила світ монографія наукового співробітника відділу кримінологічних досліджень Інституту, к.ю.н. Аліни Калініної «Злочинність іноземців та осіб без громадянства в Україні: кримінологічна характеристика і стратегія запобігання». Виходу цього рукопису передувала кропітка робота дослідниці над великим за масштабами обсягом теоретичних та практичних матеріалів за обраною тематикою. Якщо згадати вислів англійського філософа Герберта Спенсера «Наука – це організоване знання», то цілком очевидно, що саме цей підхід був закладений авторкою під час розробки дослідження та створення якісного, ґрунтовного наукового продукту.

Сучасний глобалізований світ та його населення, яке за своєю сутністю все більше і більше стає космополітичним, ставлять на порядок денний багато питань: чи є відмінності між кримінальною активністю іноземців від «своїх» злочинців; хто вони такі ці іноземні злочинці; що підштовхує їх до протиправної діяльності у «чужій» країні та уможливлює здійснення таких намірів; і нарешті, як може держава убезпечити своїх громадян від злочинних посягань з боку іноземних громадян? Відповіді на ці та інші запитання ви знайдете у представленій монографії Аліни Калініної.

Ця праця – помітна сходинка на творчому шляху авторки, а тому команда Інституту бажає пані Аліні тримати курс до кримінологічного сузір’я відомих у науці постатей, розвиватися далі та збагачувати свій науковий потенціал на благо Інституту та української юридичної науки!