Математика злочинності в стінах Інституту – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Математика злочинності в стінах Інституту

Відомим є факт, що 2020/2021 навчальний рік Президент України Володимир Зеленський оголосив Роком математичної освіти в Україні, про що підписано відповідний указ (деталі : https://mon.gov.ua/ua/news/teper-vse-oficijno-2020-2021-navchalnij-rik-bude-rokom-matematiki-v-ukrayini-prezident-pidpisav-ukaz). Інститут долучається до такої ініціативи, запроваджуючи навчальний курс «Теорія правової статистики» для аспірантів і співробітників, а також усіх бажаючих*. Адже саме статистичний облік злочинності дає уявлення про її картину, тому знання про його формування є необхідними. Засноване на аналізі офіційних статистичних даних правоохоронних і державних органів наукове дослідження має практичне спрямування і наукову цінність.

Старт курсу вже 27 лютого 2020 року!

* Примітка. Для тих осіб, які бажають прослухати курс, але не є аспірантами чи співробітниками НДІ ВПЗ, відвідування лекцій здійснюється на платній основі (подробиці за телефоном: (057) 715 62 08).