Майстер-клас для аспірантів, науковців та викладачів вищої школи “Професійна деформація: міфи та реальність” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Майстер-клас для аспірантів, науковців та викладачів вищої школи "Професійна деформація: міфи та реальність"

Обираючи професію, мало хто з нас замислюється над тим, який слід вона залишить у нашому житті. Які зміни відбудуться з нами, чи будуть вони виключно корисними та позитивними? Як вплинуть на наш психологічний стан?..

Іншим аспектом освоєння професії може бути страх перед професійною деформацією або непомітний для нас вплив професії на повсякденне, “позаробоче” життя.

На ці та багато інших питань пропонуємо почути відповідь на майстер-класі з психології, присвяченому розвінчанню міфів про професійну деформацію та аналізу реального впливу зайняття професією викладача або науковця на особу від чудової співрозмовниці – доктора соціологічних наук, професорки Вікторії Леонідівни Погрібної.

 

 

Коли: об 11.00 год. 24 червня 2020 р.

Де: платформа ZOOM (https://zoom.us/)

Тривалість: до 40 хв

Доповідач: Вікторія Леонідівна Погрібна, д.соціолог.н., проф. професор кафедри соціології та політології, завідувачка соціально-психологічної лабораторії Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого

Тема: Професійна деформація: міфи та реальність

Як отримати доступ до заходу: Надіслати адресу електронної пошти на електронну адресу officemanager@aprnu.rol.net.ua до 10.30 год 24 червня 2020 року. У темі листа обов’язково необхідно вказати “Участь у майстер-класі 24.06.20”.