К.ю.н. Катерина Новікова посприяла налагодженню діяльності литовської волонтерської організації «BŪK» в Україні – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

К.ю.н. Катерина Новікова посприяла налагодженню діяльності литовської волонтерської організації «BŪK» в Україні

Фахівці нашого Інституту, окрім боротьби зі злочинністю на науковій ниві,  також займаються і соціальною роботою. Зокрема, старший науковий  співробітник Катерина Новікова посприяла налагодженню зв’язків між керівником литовської волонтерської організації «BŪK» Міндаугасом Йонушасем та  колективом Київського університету права НАН України на чолі з ректором, Заслуженим юристом України, професором Юрієм Бошицьким, між якими на днях у Києві відбулася зустріч.

 

 

Волонтерська організація за підтримки литовських фірм вже довгий час допомагає Україні продуктами харчування, медикаментами, текстильними виробами, технікою, інформаційною допомогою тощо. Обговорювалися питання подальшої допомоги Києву, Харкову, Одесі, Ірпіню, Бучі і багатьох інших міст. У цілому організація займається наданням гуманітарної допомоги країнам, які постраждали від катастроф (неспровокована військова агресія, стихійні лиха), розвитком міжкультурних стосунків між різними націями, підготовкою до волонтерства та волонтерської діяльності, вирішенням проблем інтеграції національних меншин та біженців війни в Литві.

Міндаугас Йонушас у своїй промові підкреслив своє небайдуже ставлення до українського народу. Він акцентував увагу на значенні надання допомоги, відмітив спільні сторінки багатої та довгої історії України й Литви, які об’єднали наші народи та сприяли ще більшому зближенню. Будучи впевненим у взаємній підтримці та повазі та для забезпечення більш ефективного співробітництва в організації допомоги, Міндаугас звернувся з пропозицією відкриття офіційного представництва своєї організації в Україні.

Сподіваємося, що завдяки небайдужості зарубіжних партнерів та неабиякої мужності наших Захисників в Україні настане довгоочікувана Перемога та мир і вже ніколи в житті ворог не посміє зазіхнути на нашу Свободу.