Круглий стіл “Третій рівень освіти в Україні: актуальні питання підготовки дисертації в сучасних реаліях війни” (14 грудня 2023 року) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Круглий стіл "Третій рівень освіти в Україні: актуальні питання підготовки дисертації в сучасних реаліях війни" (14 грудня 2023 року)

Запрошуємо всіх бажаючих долучитися до роботи круглого столу “Третій рівень освіти в Україні: актуальні питання підготовки дисертації в сучасних реаліях війни”, який відбудеться 14 грудня 2023 року.

Круглий стіл буде проводитись у змішаному форматі. Запрошуємо гостей до зали конференцій кафедри криміналістики Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого (м. Харків, вул. Пушкінська, 84). Також усі бажаючі можуть взяти участь у засіданні онлайн за допомогою платформи ZOOM. Посилання, ідентифікатор та код доступу будуть відправлені учаснику після реєстраціії за адресою education_forum@ukr.net або повідомлення організаційному комітету про бажання взяти участь у заході чи виступити.

Організатори: Національний юридичний університет імені Ярослава Мудрого, кафедра криміналістики; Науково дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса НАПрН України.

Під час заходу планується засідання за такими напрямами:

1.Правове регулювання порядку підготовки докторів філософії. Основні вимоги до написання дисертації.

2. Техніка написання тексту дисертації. Типові помилки в підготовці й оформленні дисертацій. Апробація та висвітлення наукових здобутків дисертанта у наукових публікаціях.

3. Дотримання правил академічної доброчесності. Академічна доброчесніть як основа наукових досліджень.

4. Проблеми проведення емпіричних досліджень при написанні дисертацій з криміналістики в умовах воєнного стану.

5. Порядок подання здобувачем дисертації до захисту, процедура проведення захисту дисертації та присудження наукового ступеня.

До участі у роботі круглого столу запрошуються науковці, викладачі, аспіранти, докторанти, здобувачі вищої освіти, представники державних, громадських та міжнародних організацій, практики, а також всі зацікавлені особи.

Організаційний внесок за участь у роботі круглого столу та публікацію тез не передбачається.

Орієнтовний регламент роботи круглого столу:

9.45-10.00 – прибуття учасників до зали конференцій кафедри криміналістики, вітання, вирішення організаційно-технічних питань, реєстрація учасників, які беруть участь у онлайн форматі.

10.00-12.00 – відкриття роботи круглого столу, виступи учасників.

12.00-12.30 – обговорення, репліки, підведення підсумків.

Умови участі в роботі круглого столу:

Для включення автора до програми круглого столу необхідно до 10.12.2023 р. (включно) надіслати на електронну адресу (education_forum@ukr.net) тези доповідей та повідомити зручним для Вас способом оргкомітет про своє бажання виступити з доповіддю. Також усі бажаючі можуть взяти участь у засіданні онлайн за допомогою платформи ZOOM. Посилання, ідентифікатор та код доступу будуть відправлені учаснику після реєстрації: https://forms.gle/BJxSFZ657QJvU1Kt6.

Контакти (для довідкової інформації):

тел.: 050-323-12-15 Євгенія Демидова

тел.: 067-490-50-07 Марієтта Капустіна

Е-mail: education_forum@ukr.net

Запрошуємо усіх бажаючих, буде цікаво та корисно!

З повагою, Оргкомітет заходу.