Команда НАПрН України стала переможцем у КВЕСТІ «ЗНАВЦІ КОНСТИТУЦІЇ» в номінації «Молоді вчені – правники» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Команда НАПрН України стала переможцем у КВЕСТІ «ЗНАВЦІ КОНСТИТУЦІЇ» в номінації «Молоді вчені – правники»
Вітаємо команду НАПрН України з перемогою у науковому онлайн квесті «ЗНАВЦІ КОНСТИТУЦІЇ» з нагоди 25-ї річниці  Конституції України в номінації «Молоді вчені – правники»!
 
Захід був проведений 15 червня 2021 року за ініціативи Ради молодих вчених при Харківській обласній державній адміністрації та підтримки Департаменту науки і освіти Харківській обласній державній адміністрації. Участь у квесті взяли співробітники Президії НАПрН України та науково-дослідних інститутів Академії. Команда у складі молодих учених  Вячеслава Політанського, Олександра Зозулі, Анни Любчич, Олега Новікова, Марини Кисельової пройшла онлайн-тестування менше ніж за 5 хвилин і тим самим отримала перемогу. 
 
Колектив Інституту пишається залученістю та розширенням сфери наукових інтересів науковців відділу кримінологічних досліджень к.ю.н. Олега Новікова та Марини Кисельової та бажає їм натхнення у науковій діяльності та подальшого професійного зростання!