Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють

Аспіранти, наукові співробітники та члени комісії з академічної етики Інституту 16 лютого 2021 р. долучилися до прослуховування відкритої лекції професора психологічних наук і директора академічних програм доброчесності в Університеті Мері Вашингтон  Девіда Ретінджера на тему “Коли хороші студенти ухвалюють хибні рішення: чому студенти обманюють”. Також учасники долучилися до обговорення гострих питань  існування різних форм академічної недоброчесності під час здобування особами різних рівнів вищої освіти.

Головним висновком заходу стало підкреслення того, що хоча впровадження та дотримання відповідних політик у сфері дотримання академічної досброчесності є важливим, психологічні дослідження вказують на те, що до розвитку доброчесної поведінки потрібно підходити цілісно, у тому числі акцентувати увагу на розвитку особистісної етики, кращих практиках викладання та мислення, зорієнтованого на постійне професійне зростання.

Новину підготували: к.ю.н. Аліна Калініна та Марина Кисельова