З Днем Незалежності України! – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

З Днем Незалежності України!

Шановні колеги, дорогі друзі, від імені колективу Інституту вітаю вас із Днем Незалежності України! Цього року поглибилося усвідомлення цієї події та її значення для всієї країни й для кожного з нас. День Незалежності – це про незламність, переможний дух та свободу українського народу. Кожен рік із 31 року незалежності був роком випробувань на зрілість, терпіння, толерантність, мужність і сьогодні ми вкотре продемонстрували всьому світу, що Україна є суверенною державою, здатною захистити своїх громадян, території і свободу!

Колектив Інституту не зупиняється та працює на благо українського суспільства. Ми тримаємо руку на пульсі суспільних процесів, що відбуваються під час воєнного стану, для вчасного реагування на трансформації, пов’язані з цим. Ми прагнемо, щоб у суспільстві панувала згуртованість, а на рідній землі – мир і безпека.

Пам’ятаємо кожного, хто віддав своє життя та підтримуємо тих, хто зараз наближає нашу перемогу! Дорогі українці, бажаю усім незламної віри в щасливу долю України, міцного здоров’я та родинного затишку!

Віримо у наших захисників і захисниць, все буде Україна!

З повагою директор Інституту  Владислава Батиргареєва