Зв’язки Інституту та вищих органів державної влади продовжують укріплюватися – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Зв’язки Інституту та вищих органів державної влади продовжують укріплюватися

«Не питай, що твоя країна може зробити для тебе…». Згадавши цю відому пораду, науковці Інституту черговий раз задалися питанням – що вони можуть зробити для країни в сьогоденних реаліях? 

Останні роки Інститут співпрацював з Комітетом Верховної Ради України з питань правової політики та правосуддя. Наші фахівці надали низку науково-правових висновків, зауважень та пропозицій на законопроекти, що надходили від Комітету.

Нещодавно ми звернулися до новоствореного Комітету Верховної Ради України з питань правової політики та запропонували продовжити плідне співробітництво. На таку пропозицію ми отримали відповідь за підписом Голови Комітету І. В. Венедіктової, в якій було висловлено готовність до співпраці…

Маємо сподівання, що інтелектуальний потенціал науковців Інституту, їх здібності та досвід зможуть бути і надалі корисними нашій державі та стати в нагоді у розбудові демократії та проведення потрібних для суспільства реформ.

Тож далі буде…

Розгорнути