Звернення в. о. президента НАПрН України Володимира Журавля до співробітників наукових установ НАПрН України та наукової спільноти – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Звернення в. о. президента НАПрН України Володимира Журавля до співробітників наукових установ НАПрН України та наукової спільноти
 
Шановні члени Національної академії правових наук України та представники наукових установ НАПрН України! Шановна наукова спільното!
 
Сімнадцятоого  травня члени Національної академії правових наук України підписали відкрите звернення до президії НАПрН України з вимогою невідкладно скликати чергову сесію загальних зборів Академії до 10 червня. Таке звернення стало реакцією на рішення президії НАПрН України від 14 травня 2023 року щодо скликання чергової сесії загальних зборів НАПрН України.
 
Для уникнення подальших маніпуляцій і спекулювань на цю тему, з метою відкинути всі звинувачення в підтримці державних зрадників та зважаючи на те, що такі дії вносять розкол та непорозуміння між членами Національної академії правових наук України, знижують її імідж та авторитет, дискредитують керівництво та членів президії НАПрН України, вважаємо за потрібне донести до академічної спільноти реальну ситуацію, а тому публічно оприлюднюємо ці детальні факти засідання президії НАПрН України, яке відбулося 14 травня 2023 року.
 
Повний текст відповіді членів президії НАПрН України: http://surl.li/hdnsk