Збірник Інституту переміг у конкурсі видань “Юридика” в номінації “Науковий журнал із права” – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Збірник Інституту переміг у конкурсі видань "Юридика" в номінації "Науковий журнал із права"

День науки цього року відзначився для спільноти Інституту дуже приємною подією. Фаховий збірник установи “Питання боротьби зі злочинністю” став переможцем  у II Всеукраїнському (національному) конкурсі наукових та навчальних видань з права, безпеки та євроінтеграції «Юридика» (номінація – науковий журнал із права).

Для команди, яка працює над збірником,  у складі редакційної колегії на чолі з головним та науковим редактором Владиславою Батиргареєвою, відповідальної за випуски Дар’єю Клепкою, дизайнером обкладинок Дар’єю Куковинець, а також  видавництва “Право” така відзнака  є великою честю й винагородою за кропітку працю та креативний підхід до роботи.

Інститут висловлює вдячність співорганізаторам конкурсу:  Одеському державному університету внутрішніх справ, видавництву “Юридика”, Українській асоціації видавців та книгорозповсюджувачів та Центру українсько-європейського наукового співробітництва за високу оцінку збірника.

Запрошуємо колег до ознайомлення з матеріалами випусків, що вийшли друком (http://pbz.nlu.edu.ua/issue/archive) та до опублікування статей у  наступних номерах.