Запрошуємо до участі у VI Медико-правовому форумі «Правове регулювання діяльності у сфері охорони здоров’я під час війни: виклики сьогодення» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Запрошуємо до участі у VI Медико-правовому форумі «Правове регулювання діяльності у сфері охорони здоров’я під час війни: виклики сьогодення»
Шановні  колеги!
 
Маємо честь запросити Вас взяти участь у VI Медико-правовому форумі «Правове регулювання діяльності у сфері охорони здоров’я під час війни: виклики сьогодення», який відбудеться у  форматі онлайн на базі платформи ZOOM 25 листопада 2022 р.
 
Роботу заходу спрямовано на висвітлення, обговорення та розв’язання широкого спектра питань забезпечення права людини на охорону здоров’я в умовах воєнного стану. У дискусіях братимуть участь фахівці з медичного і фармацевтичного права, представники органів державної влади, судді, а також іноземні експерти. За результатами роботи Форуму буде видано збірку тез наукових доповідей в електронному форматі.
 
Інфолист заходу: