Запрошуємо до участі у круглому столі “Проблеми ефективності міжнародно-правового регулювання прав військовополонених” (23 червня 2023 року) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Запрошуємо до участі у круглому столі "Проблеми ефективності міжнародно-правового регулювання прав військовополонених" (23 червня 2023 року)

Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності ім. акад. В. В. Сташиса НАПрН України, Інститут держави і права ім. В. М. Корецького НАН України та Національний юридичний університет ім. Ярослава Мудрого запрошують для участі в науковому заході провідних вчених України, молодих науковців, суддів, адвокатів, працівників правоохоронних органів, інших практикуючих спеціалістів, представників громадськості.

Захід відбудеться за допомогою використання платформи ZOOM. Посилання на круглий стіл організаційний комітет спрямує на електронну пошту усім зареєстрованим учасникам за 2-3 дня до початку конференції.
Для участі в конференції просимо до 7 червня заповнити заявку за посиланням https://forms.gle/z9MFkVRmrRCiqD7L6 та надіслати тези доповіді на електрону адресу: KNovikovaUA@gmail.com.

Оргкомітет планує видати збірник тез доповідей та видати усім доповідачам сертифікати.

Інфолист заходу

Програма круглого столу:

Розгорнути