Запрошуємо взяти участь у VIІ Медико-правовому форумі «Сучасні виклики в системі охорони здоров’я України» (15 грудня 2023 року) – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Запрошуємо взяти участь у VIІ Медико-правовому форумі «Сучасні виклики в системі охорони здоров’я України» (15 грудня 2023 року)
Шановні друзі та колеги!
 
Лабораторія дослідження проблем національної безпеки у сфері громадського здоров’я запрошує Вас взяти участь у VIІ Медико-правовому форумі «Сучасні виклики в системі охорони здоров’я України», який відбудеться у онлайн форматі на базі платформи ZOOM 15 грудня 2023 р.
Впевнені, що Вам сподобаються фахові дискусії, доповіді на актуальні теми сьогодення в системі охорони здоров’я України, корисне спілкування та командна робота.
Для участі у Медико-правовому форумі слід заповнити заявку за посиланням: https://forms.gle/2SVfLyCdVhKRCFsu6 до 17 листопада 2023 р. (включно), а також надіслати на електронну адресу med_farm_law@ukr.net Ваші тези доповіді з поміткою у темі листа «ФОРУМ».
За результатами роботи Форуму буде видано збірку тез наукових доповідей у електронному форматі, яка згодом буде надіслана на пошту учасникам.
 
Деталі в інфолисті