Дослідники Інституту взяли участь у семінарі «Статистика – математика для гуманітаріїв» – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

Дослідники Інституту взяли участь у семінарі «Статистика – математика для гуманітаріїв»

Реалізовуючи освітньо-наукову програму, спільнота Інституту приділяє увагу розширенню інструментарію дослідників як при здійсненні наукових розробок, так і у викладацькій діяльності. Уже традиційним стала участь науковців та здобувачів у заходах із цих питань, що проводяться Інститутом, а також установами-партнерами.

Тридцятого червня 2022 р. викладачі та аспіранти Інституту взяли участь в одному з тренінгів семінару «Статистика – математика для гуманітаріїв», що проводився Харківським національним університетом імені Г. С. Сковороди. Авторка та викладачка тренінгу Жанетта Козина – доктор наук, професор університету – розповіла про застосування методів факторного та кластерного аналізу в педагогіці та інших дисциплінах.

Участь у заході дозволила досвідченим та молодим дослідникам Інституту розширити свої знання з окреслених питань та намітити способи й ділянки застосування відповідних методів у власній діяльності.