ДИРЕКЦІЯ ІНСТИТУТУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ НАУКОВЦІВ ТА ОСВІТЯН З ГУБЕРНАТОРОМ ХАРКІВЩИНИ – Науково-дослідний інститут вивчення проблем злочинності імені академіка В.В. Сташиса

ДИРЕКЦІЯ ІНСТИТУТУ ВЗЯЛА УЧАСТЬ У ЗУСТРІЧІ НАУКОВЦІВ ТА ОСВІТЯН З ГУБЕРНАТОРОМ ХАРКІВЩИНИ

Останнього тижня зими у Харківському Інституті монокристалів НАН України відбулася зустріч науково-освітянської спільноти з головою Харківської обласної державної адміністрації Олексієм Кучером. У заході взяли участь і представники нашого Інституту – директор Владислава Батиргареєва та в. о. заступника директора з наукової роботи Дарина Євтєєва.

 

На зустрічі обговорювалися питання розвитку наукового, науково-технічного та інноваційного потенціалу нашого регіону. Із доповіддю щодо стану наукової галузі на Харківщині виступив генеральний директор Інститут монокристалів України, член Президії НАН України й академік Володимир Семиноженко. Також було надано слово керівникам освітніх та наукових установ НАН України, які розповіли про досягнення очолюваних ними закладів та проблеми, що виникають у їх діяльності.

У підсумку губернатор наголосив, що підтримуватиме науковців та освітян у їх ініціативах та сприятиме розвитку науки на Харківщині.

Після заходу співробітники Інституту монокристалів провели екскурсію музеєм установи для наших науковців. Естетичні та яскраві експонати музею продемонстрували широке впровадження здобутків установи у різних галузях промисловості (медицина, техніка, ювелірна справа та ін.).

У цілому зустріч посприяла налагодженню партнерства між нашим Інститутом, іншими освітніми та науковими установами та обласною адміністрацією.